Polecane strony
Forget flower - Kolejne opowiadanie o bohaterach Słodkiego Flirtu pisanego przez mojego króla Emi-san! ♥ Opowiada on o słodkiej miłości bohaterki do uroczego gospodarza liceum. Jakie przygody czekają Mei? Sprawdźcie sami!

Słodki Flirt solucje - Strona jest prowadzona przeze mnie. Piszę tam dokładniejsze solucje oraz dialogi z postaciami, znajdziecie również tam ilustracje. Jeżeli nie lubisz spoilerów, lepiej tam nie wchodź! Uwaga! Blog zawieszony na czas nieokreślony.

W komentarzach zapraszam do dzielenia się linkami swoich blogów! :)

4 komentarze:

 1. Ja serdecznie zapraszam na mojego bloga! :DDDDDDDDDDDDD
  Dopiero zaczynam, ale mam nadzieję, że się spodoba! :DDDDD
  http://kitka-aktik.blogspot.com/
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 2. hm, ja również o: http://slodkie-szalenstwo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. http://w-pulapce-milosci.blogspot.com/
  Opisik :3
  3 dziewczyny. Każda z przykrymi przeżyciami, trafia do jednego pokoju akademickiego. Wspierają się pocieszają, przeżywają przygody i przede wszystkim zakochują. Czy miłość okaże się szczęśliwa? Czy przeszłość zostanie oddalona w najgłębsze zakamarki pamięci i już nigdy więcej nie zasmuci dziewczyn? Czy ruiny dawnych znajomości, ponownie wzniosą się na dawną wysokość? Czy bohaterki doczekają się w swoim życiu Happy End'u? Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam ^.^

  OdpowiedzUsuń
 4. [SPAM]
  http://you-buried-me-alive.blogspot.com

  W wielkim skrócie: opowiadanie FF na podstawie gry Słodki Flirt, główna bohaterka przeżywa najlepsze, ale głównie najgorsze rzeczy, jakie mogą spotkać człowieka w nastoletnim wieku. Jej rodzice rozwodzą się zaraz po tym, jak staje się ofiarą wypadku/żartu swoich kolegów, który okaleczył ją na całe życie. Strach towarzyszy jej od początku do końca, urozmaicany komedią i romantycznymi momentami.

  OdpowiedzUsuń