Polecane strony

✰~✰~Awangardowe mahou ~✰~✰ - Blog mojej przyjaciółki Serein, gdzie zamieszcza swoje Słodko Flirtowe opowiadania oraz inne nowinki z jej mangowego życia. 
Opowiadanie opiera się na przeżyciach Serein w Słodkim Amorisie. Wraz ze swoimi przyjaciółkami próbują odkryć tajemnice dziwnego zachowania przystojnych chłopaków...

Forget flower - Kolejne opowiadanie o bohaterach Słodkiego Flirtu pisanego przez mojego króla Emi-san! ♥ Opowiada on o słodkiej miłości bohaterki do uroczego gospodarza liceum. Jakie przygody czekają Mei? Sprawdźcie sami!

Akademia Moren -  Magiczna opowieść o starym, gotyckim zamczysku, w którym mieści się szkoła magii. Tylko szczęściarze o ukrytych zdolnościach mają zaszczyt uczęszczać do tej szkoły. A co się dzieje za jej murami? Tego przekonajcie się sami...
Blog mojej przyjaciółki Ayase z "reala", który całkiem niedawno powstał. To prawdziwy zaszczyt, że moja postać tam występuje. Dziękuję!

Słodki Flirt solucje - Strona jest prowadzona przeze mnie. Piszę tam dokładniejsze solucje oraz dialogi z postaciami, znajdziecie również tam ilustracje. Jeżeli nie lubisz spoilerów, lepiej tam nie wchodź! Uwaga! Blog zawieszony na czas nieokreślony.

W komentarzach zapraszam do dzielenia się linkami swoich blogów! :)

1 komentarz:

  1. Ja serdecznie zapraszam na mojego bloga! :DDDDDDDDDDDDD
    Dopiero zaczynam, ale mam nadzieję, że się spodoba! :DDDDD
    http://kitka-aktik.blogspot.com/
    Zapraszam!

    OdpowiedzUsuń